PODZIEL SIĘ

W ofercie bukmacherów internetowych zawsze osiąga się mnóstwo rodzajów zawierania zakładów, kursów oraz alternatyw obstawienia na wszelkie wydarzenia.
Osoby, które zaczynają grę w zakładach sportowych, mogą przechodzić na początku problemy z tym co realnie cechują pewne uregulowania, nazwy i znaki stosowane przez bukmacherów.
Handicap jest to zakład, w którym bookmaker dołącza do finalnego wyniku spotkania dodatkowe gole, punkty czy inne wartości ustalone w określonym sporcie. Co to oznacza w praktyce?
Wzorcowe zakłady na handicap w wydarzeniu futbolowym między drużyną Chile a także Niemiec

Jak widać, handicapy zróżnicowane są na wiele odmian:
• pełna liczba np. – 1.0
• pierwsza ćwiartka np. -1.25
• połowa np. -1.5
• trzecia ćwiartka -0.75

Pełny handicap typ na Chile -1.0
Typując owy zakład na Chile handicap -1.0, proponujemy, że ekipa Chile wygra w spotkaniu chociaż różnicą dwóch goli. Jeśli Chile wygra jednym trafieniem, gracz otrzymuje zwrot pełnej składki kuponu. Jeśli jednak wynik dla Chile będzie słabszy, typ jest przegrany.

Pierwsza ćwiartka typ na Chile -1.25
Przedstawiając taki typ na Chile -1.25, typujemy, iż zespół Chile zwycięży w meczu przynajmniej różnicą dwóch goli. Gdy Chile wygra jednym trafieniem, gracz dostanie zwrot połowy wartości postawionej na tenże typ. Gdy wynik dla Chile będzie słabszy, kupon jest przegrany.

Połówkowy handicap typ na Chile -1.5
Oznacza, to że typując np. typ dnia na Chile handicap -1.5, typujemy, iż ekipa Chile zwycięży w wydarzeniu przynajmniej sumą dwóch goli. Gdy Chile wygra jedną bramką, czy też wynik będzie słabszy zakład jest przegrany.

Trzecia ćwiartka typ na Chile -0.75
Zawierajac zakład zakład -0.75 na Chile typujemy, że kadra Chile wygra w meczu przynajmniej różnicą dwóch trafień. W przypadku gdy Chile wygra jednym golem, otrzymamy częściową wygraną rozliczaną z dodatkowego wzoru. Jeśli rezultat dla Chile będzie gorszy, typ jest przegrany.

Jak widać, handicap dysponuje wiele wariantów a jakikolwiek spośród nich znaczy co innego. Stawiając taki zakład należy zatem upewnić się co on dosłownie charakteryzuje a także w którym wypadku klient zgarnia pełną wygraną, kiedy wyłącznie częściową, kiedy połowę wartości a także kiedy zakład jest wyznaczany jako stracony.
Warto także dowiedzieć się od innych klientów, którzy produkują swoje myśli na forum bukmacherskie i dzielą się spostrzeżeniami odnośnie obstawiania typów sportowych online. Z pewnością młody gracz na tegoż kształtu forach odbierze istotne informacje, wskazówki a także wsparcie od specjalnych użytkowników, którzy ogrywają bookmakerów od wielu lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here