PODZIEL SIĘ

Wszelki młody użytkownik poszukuje pewnych typów, pewnego zysku ale też małego ryzyka porażki, typując atrakcyjne mecze. Surebety to gatunek zawierania zakładów, które dadzą ci pewny zysk ale również pewną wygraną z bookmakerem bez względu na docelowy wynik meczu.

Surebet to nic innego jak „zakład z zapewnioną wygraną” Wyróżnia się on tym, iż przynajmniej w dwóch innych firmach bukmacherskich, kursy są różne w taki sposób, że dzięki różnicom kursowym na poszczególne wydarzenia masz pewność wygrania pieniędzy obojętnie od wyniku typowanego meczu. Wartość surebetu, określana jest w procentach a także wskazuje jaki zysk z zawieranych zakładów zostanie uzyskany.

Przykład surebetu na typ dwutorowy:
Rozgrywane jest spotkanie w siatkówkę gracz stawia kupon na wygraną w tym spotkaniu. Typ ów będzie wówczas z opcją dwóch rozwiązań – wygraną pierwszej lub drugiej ekipy, bez możliwości remisu tzw. typ dwutorowy. Bukmacherzy internetowi pokazują zawsze mocno zbliżone kursy na dane wydarzenie, natomiast zawsze w jakiejś marce będzie przynajmniej niewiele wyższy kurs niż choćby w innej firmie.

Kurs na zwycięstwo Brazylii = 1.30 (w firmie X)
Kurs na wygraną Ukrainy = 4.80 (w firmie Y)

Metoda na wskazanie zysku z surebetów:
1) Zakład dwutorowy
A(%)=(1/(1/A+1/B))/A
B(%)=(1/(1/A+1/B))/B
2) Zakład trzytorowy
A(%)=(1/(1/A+1/B+1/C))/A
B(%)=(1/(1/A+1/B+1/C))/B
C(%)=(1/(1/A+1/B+1/C))/C

W powyższym wzorze mamy zakład dwutorowy, dlatego też stosujemy ze wzoru 1).
A(%)=(1/(1/1.30+1/4.80))/A=0,7869=78,69% co przy 1000 zł = 786,90 zł oraz zwycięstwu 1022,97 zł
B(%)=(1/(1/A+1/B))/B = 0,2131=21,31% co przy 1000 zł = 213,10 zł i wygranej 1022,88 zł

Pewny sukces obstawiając w sumie na 1000 zł na dwa zdarzenia wyniesie około 23 pln. Nie jest więc to zbyt wielki zysk, lecz należy pamiętać, iż przy kilkukrotnie konkretniejszej kwocie pewny zysk będzie regularnie znaczniejszy.

Ile można zyskać na surebecie?
Jak już napomknęli procentowy zysk z takich kuponów nie jest wysoki. Optymalne surebety osiągają ok. 10%, lecz niezwykle rzadko udaje się wykryć takie zakłady. Należy też pamiętać o tym, że mnóstwo firm bukmacherskich zapewnia sobie prawo do odwołania kuponu w przypadku kiedy doszło do dużej omyłki przy wystawieniu kursu na dany typ. Przy wyborze firm a także składaniu surebetów należałoby wówczas sprawdzić wiarygodność danej firmy bukmacherskiej czy uwagi na temat tego czy kolejni użytkownicy mieli z daną firmą problemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here