PODZIEL SIĘ

Początkujący klienci bukmacherów z pewnością mają sporo pytań dotyczących tego jak pracują bukmacherzy, jak obstawiać zdarzenia, a także to w jaki sposób wolno wykonywać transakcje na konto klienta oraz w jaki sposób potencjalne jest wypłacanie wygranych pieniędzy. W poniższym tekście przytoczymy najatrakcyjniejsze sposoby płatności, które proponują bookmakerzy.

Na co zwrócić uwagę przy doborze bookmakera?
Na wstępie warto jednak powiedzieć o tym na co każdy klient typujący online zwraca przy wyznaczaniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych aspektów, na jakie należy zwrócić szczególną ostrożność zaliczane są: uwagi użytkowników o konkretnej firmie, wielkość przekazywanych kursów, czy oferta zawierania zakładów jest obszerna ale też czy obejmuje interesujące nas rozgrywki, ranking SBR (oznacza on wiarygodność firm bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość suportu itp.), ale też i typy płatności które usługuje dana firma. Ranking SBR pozwala na określenie zagrożenia oraz przyszłych problemów z wypłacaniem środków od określonej jednostki. Mając takie informacje, wolno pójść do doboru sposobów płatności, jakie będą dla nas najdogodniejsze.

Minimalne wartości wpłat oraz wypłat
Każdy bookmaker ma w swoim regulaminie ustalone wielkości pieniężne z minimalnymi wpłatami a także wypłatami. Dla debiutującego użytkownika jest to wysoce poważna sprawa, ponieważ z reguły debiutujący typujący nie typują za duże kwoty oraz chcą wybierać z konta użytkownika nawet małe wygrane. Warto wtedy grać u bukmacherów, którzy umożliwiają wykonywanie transakcji choćby od 1 zł. Niektóre z firm jednak wybierają wysoką minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 pln. Co więcej – większość marek określa także minimalną wpłatę żeby skorzystać z bonusu powitalnego, lecz zdarzają się i takie w których zdobywa się pieniądze za darmo lub zakład bez ryzyka porażki a jednym z nich jest %nazwa bukmachera% bonus. Jak widać, debiutujący klienci bukmacherów mają zatem dużo rzeczy do przenalizowania. Określając miejsce w którym planujemy typować, warto więc jest zwrócić też uwagę na to które minimalne stawki określają w swoich regulaminach bookmakerzy.

Sposoby płatności
Tymczasem możemy już przejść do istotnych porad na temat tego jakie metody płatności umożliwiają bukmacherzy. Do najpowszechniejszych a także najwygodniejszych należą z pewnością: błyskawiczny przelew płatności a także płatność kartą płatniczą (kredytową lub debetową). Coraz więcej klientów selekcjonuje jednak inne sposoby, które stają się coraz niezwykle powszechne. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a dodatkowo kupony płatnicze paysafecard. Każdy bukmacher przedstawia na swojej stronie internetowej listę używanych form i warto z taką listą zapoznać się już na samym wstępie i zbadać, czy znajduje się na niej Twoja popularna metoda dokonywania transakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here