PODZIEL SIĘ

Zakład bukmacherski jest to inaczej mówiąc transakcja między obstawiającym graczem a bukmacherem, w której gracz typuje dane zdarzenie i przewiduje jego wynik. Marka bukmacherska przyjmuje taki rodzaj zakładu a po zakończeniu widowiska rozlicza go jako wygrany, przegrany, czy też w pewnych przypadkach odda postawioną stawkę.

Od czego zależy wysokość zwycięstwa?
Wysokość możliwej wygranej z poszczególnego zakładu określona jest od dwóch czynników – wysokości stawki, jaką na przekazany zakład przydziela typujący, a ponadto wielkość kursu, który został przeznaczony na konkretne wydarzenie przez firmę bukmacherską. Stawkę zawsze prezentuje typer a także to on rozstrzyga ile kapitału postawi na konkretny kupon. Kurs natomiast jest subiektywnie oceniany przez konkretną markę bukmacherską i stanowi część jej propozycji. Bookmakerzy najczęściej mają wysoce podobne kursy na te same zdarzenia, aczkolwiek różnice są zawsze, nawet minimalne – co należy sprawdzać i znajdować takiego bookmakera, który świadczy najwyższy kurs.

Zakład akumulacyjny
Jest rodzajem zakładu w jakim typer typuje kilka meczów równolegle i aby wygrać, wszelkie z nich muszą być trafione. Na takim kuponie kursy po jakich obstawia się poszczególne wydarzenia mnoży się każde po kolei. Stanowi to bardzo popularny rodzaj zakładu pośród młodych użytkowników, jacy stawiają wyjątkowo małą kwotę grając bardzo dużo spotkań. Potencjalna wygrana jest wtedy niezwykle wysoka, jednakże prawdopodobieństwo wygrania pieniędzy pomniejsza się z każdym następnym typowanym wydarzeniem. Obstawiając w ten sposób należałoby zaznajomić się z obserwacjami różnych innych klientów zaawansowanych, którzy opierają własne analizy i przewidywania na forum bukmacherskie, dzięki czemu można dowiedzieć się sporo ciekawostek na temat konkretnego spotkania oraz nie obstawiać w ciemno. Wtenczas posiadając np. dwa dobre typy, warto umieścić zakład akumulacyjny, bowiem prawdopodobieństwo wygrania jest wysokie a i osiągalna wygrana może być niesamowicie interesująca.

Najpopularniejsze style zawierania zakładów
Na rynku bookmakerów online, najpoważniejsze firmy wyprzedzają się w tym jak dużo mają rodzajów i możliwości grania kuponów. Występują aczkolwiek takie, które oferują wszelkie firmy bowiem są najpopularniejsze wśród graczy. Zaliczyć wolno do nich: zakład na wynik końcowy (1X2 przy zdarzeniu trzytorowym, lub 12 przy zdarzeniu dwutorowym), zakład na ilość goli w zdarzeniu (powyżej/poniżej pewnej liczby) czy handicap (typer określa czy dana drużyna zwycięży np. różnicą przynajmniej 1,5 gola).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here