PODZIEL SIĘ

Zakłady sportowe to sposób typów w których należy zaplanować skutek wydarzenia wyznaczanego przez klienta z propozycji firmy bukmacherskiej.

Z pewnością każda nowa osoba zastanawia i ciekawi się jakie występują formy kuponów ale też czy wolno na jednym kuponie zawierać kilka różnych zakładów? W poniższym artykule przedłożymy jakie są typy kuponów prawdopodobne do typowania w zakładach bukmacherskich.

Zakłady pojedyncze

Jest to najłatwiejszy ale też najbezpieczniejszy rodzaj obstawienia zakładów online W takim przypadku stawia się tylko 1 typ na pojedyncze zdarzenie sportowe. W przypadku gdy typ okaże się zwycięski, gracz uzyskuje pieniądze. Z takiej formy kuponu regularnie korzystają doświadczeni gracze, jacy ogromnie dobrze znają pewną dziedzinę sportową czy ligę, dzięki czemu podejmują wyższe ryzyko wnosząc potężniejsze kapitały na pojedynczy typ.

Zakłady akumulacyjne

Jest to szczególny model zakładów który polega na obstawieniu kilku zakładów z innych wydarzeń sportowych na tym samym kuponie. W przypadku takiego kuponu przeważnie możliwa nagroda jest bardzo duża gdyż kursy z wszelkich mnożone są poprzez siebie. Natomiast suma kuponu nie jest za wysoka, albowiem nawet przy niskiej kwocie, możliwa wygrana jest zazwyczaj niebywale duża. Tenże wariant kuponów jest niebywale powszechny wśród początkujących graczy, jacy nie posiadają za wiele środków pieniężnych na typowanie wydarzeń i stawiają minimalne sumy na dużą liczbę wydarzeń, dzięki czemu możliwa jest duża wygrana. Prawdopodobieństwo wygrania zakładu jest jednakże niesłychanie małe, dlatego tego gatunku kupony niezwykle rzadko zapewniają dochód.

Zakłady wielokrotne (kombinacyjne)

Zakłady te charakteryzują się tym, że na pewne wydarzenie istnieje możliwość zawrzeć wiele różnych typów na tym samym kuponie np. typ 1 i typ X. Wtenczas typuje się dwa kupony akumulacyjne, z różnymi zakładami na te same mecze dzięki czemu szansa wygranej z owych kuponów rośnie:

1. Kombinacja:
Urugwaj – Polska 2 kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria1 kurs 2.15
Francja – Włochy 2 kurs 1.90
Łączny kurs = 2.10 x 2,15 x 1,90 = 8.58

2. Kombinacja:
Urugwaj – Polska X kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria 1 kurs 1.90
Francja – Włochy 2 kurs 3.20
Łączny kurs = 2,10 x 1,90 x 3.20 = 12,77

Interesują cię bonusy bukmacherskie? Sprawdź ranking bonusów od legalnych bukmacherów w serwisie meczenazywo.pl: https://www.meczenazywo.pl/bonusy-bukmacherskie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here