PODZIEL SIĘ

Zakłady sprotowe online to typ zawierania zakładów w jakich należy przewidzieć wynik zdarzenia sportowego wybieranego przez klienta spośród kolekcji firmy bukmacherskiej. Z pewnością każdy nowy typer zastanawia się jakie są formy kuponów i czy można na jednorazowym kuponie mieć parę odmiennych zakładów? W niniejszym tekście przedłożymy jakie są typy kuponów dostępne do obstawienia w zakładach online

Zakłady sportowe – typ zakładu pojedynczy – co to takiego?

Jest to najprostszy oraz najbezpieczniejszy rodzaj typowania zakładów bukmacherskich. W takiej sytuacji typuje się zaledwie jeden typ na pewne wydarzenie sportowe. Jeżeli kupon okaże się wygrany, gracz uzyskuje pieniądze. Z takiego modelu kuponu systematycznie korzystają doświadczeni gracze, jacy niesłychanie dobrze znają wskazaną dziedzinę sportową czy ligę, dzięki czemu podejmują ryzyko wnosząc wyższe środki pieniężne na indywidualny typ.

Zakłady akumulacyjne – czym są?

To szczególny rodzaj zakładów który polega na obstawieniu kilku zakładów z rozmaitych wydarzeń na tym samym kuponie. W przypadku takiego kuponu zwykle potencjalna nagroda jest bardzo duża bowiem kursy ze wszystkich typów mnożone są przez siebie. Natomiast kwota kuponu nie jest za wielka, gdyż chociażby przy niskiej kwocie, przypuszczalna wygrana jest przeważnie szczególnie duża. Owy model kuponów jest niebywale modny pośród początkujących graczy, którzy nie mają zbyt dużo środków pieniężnych na grę i stawiają drobne kwoty na mnóstwo zdarzeń, dzięki czemu spodziewana jest duża wygrana. Prawdopodobieństwo wygranej jest jednakże szalenie małe, zatem tego rodzaju kupony nadzwyczaj rzadko dają zysk.

Zakłady wielokrotne (kombinacyjne)

Zakłady te charakteryzują się owym, iż na pewne spotkanie można zawrzeć wiele rozmaitych typów na jednym kuponie np. typ 1 i typ X. Wtenczas typuje się dwa kupony AKU z różnorodnymi zakładami na takie same zdarzenia, dzięki czemu szansa wygrania pieniędzy z owych kuponów jest duże:

1. Kombinacja:
Urugwaj – Polska 2 kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria1 kurs 2.15
Francja – Włochy 2 kurs 1.90
Łączny kurs = 2.10 x 2,15 x 1,90 = 8.58
2. Kombinacja:
Urugwaj – Polska X kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria 1 kurs 1.90
Francja – Włochy 2 kurs 3.20
Łączny kurs = 2,10 x 1,90 x 3.20 = 12,77

Poznaj ofertę bukmachera Totolotek i graj w legalnych zakładach bukmacherskich w jednej z najlepszych i najbardziej popularnych firm bukmacherskich w Polsce. Sprawdź ofertę na stronie naszego partnera https://www.mecze24.pl/bukmacherzy/totolotek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here