PODZIEL SIĘ

Zakłady sportowe to sposób zakładów w jakich należy zaplanować efekt spotkania sportowego wybieranego przez gracza z kolekcji firmy bukmacherskiej.

Z pewnością każda nowa osoba zastanawia się jakie występują formy kuponów a także czy istnieje możliwość na jednorazowym kuponie mieć wiele rozmaitych zakładów? W niniejszym artykule objaśnimy jakie są formy kuponów możliwe do typowania w zakładach

Zakłady pojedyncze

Jest to najprostszy oraz najbezpieczniejszy rodzaj typowania zakładów internetowych W takim przypadku obstawia się wyłącznie 1 typ na pewne spotkanie sportowe. Gdy typ okaże się wygrany, użytkownik zyskuje kapitał Z takiego modelu kuponu najczęściej korzystają wytrawni gracze, jacy niebywale dobrze rozumieją wskazaną dziedzinę sportową ale także ligę, dzięki czemu podejmują wyższe ryzyko typując większe kapitały na jeden zakład.

Zakłady akumulacyjne

To dość wyjątkowy sposób zakładów online który polega na obstawianiu kilku typów z różnych wydarzeń sportowych na pojedynczym kuponie. W przypadku takiego kuponu przeważnie realna wygrana jest bardzo duża gdyż kursy z wszelkich mnożone są przez siebie. Natomiast stawka kuponu nie jest zbyt duża, gdyż chociażby przy drobnej kwocie, możliwa wygrana jest zazwyczaj niezwykle duża. Owy wariant kuponów jest niesamowicie modny wśród debiutujących użytkowników, jacy nie mają za dużo środków na typowanie spotkań i stawiają małe wielkości na dużą liczbę wydarzeń, dzięki czemu możliwa jest duża wygrana. Prawdopodobieństwo zwycięstwa jest jednak niesamowicie małe, dlatego owego wariantu kupony wyjątkowo rzadko zapewniają dochód.

Zakłady wielokrotne (kombinacyjne)

Zakłady te charakteryzują się tym, iż na jedno spotkanie można zawrzeć kilka rozmaitych typów na jednym kuponie np. typ 1 i zakład X. Wtedy typuje się dwa kupony AKU z różnymi typami na te same mecze dzięki czemu prawdopodobieństwo wygrania pieniędzy z ów kuponów wzrasta.

1. Kombinacja:
Urugwaj – Polska 2 kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria1 kurs 2.15
Francja – Włochy 2 kurs 1.90
Łączny kurs = 2.10 x 2,15 x 1,90 = 8.58
2. Kombinacja:
Urugwaj – Polska X kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria 1 kurs 1.90
Francja – Włochy 2 kurs 3.20
Łączny kurs = 2,10 x 1,90 x 3.20 = 12,77

Zobacz ofertę bukmachera Totolotekhttps://bukmacherskie1x2.pl/legalni-bukmacherzy/totolotek/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here