PODZIEL SIĘ

Widzowie zapewne będą usatysfakcjonowani z informacji którą podała polska federacja MMA. Gala KSW 52 zaplanowana została na 7. grudnia w Gliwicach. Federacja ksw kolejny raz zadziwia doskonałą listą konfrontacji w ksw i reprezentantów którzy będą konkurować na najbliższej gali.

KSW 52 na żywo. Transmisja live online i kanały live stream

Gale organizacji mma cechują się wielkim zainteresowaniem sympatyków ksw, jacy zapełniają najogromniejsze hale i areny w Polsce a także Europie. Mnóstwo użytkowników wybiera jednakowoż okazję obejrzenia gal ksw transmisje online jak również w tv dzięki płatnym streamom ppv ale także bezpłatnym transmisjom z wybranych gal.

W dzisiejszych czasach, gdy ludzie niezwykle chętnie korzystają z internetu i najmodniejszych rozwiązań technicznych, szczególnie popularne stały się transmisje tv na żywo online. Klienci korzystający z sieci internet niesłychanie regularnie szukają wzmianek o tym jak oglądać mecze sportowe przez Internet. Podobnie jest w przypadku gal konfrontacji sztuk walki, jakie są niesłychanie chętnie oglądanymi transmisjami stream na żywo online.

Federacja mma ksw w zeszłych latach przyzwyczaiła nas, że jedna wybrana gala jest bezpłatna czyli transmitowana na kanale polsatu. Galę ksw 52 będzie można oglądać w płatnym kanale stream Ksw ppv tv dostępnym online za pośrednictwem portalu www, ale takze w cyfrowym polsacie i wybranych tv kablowych.

KSW 52 w ppv czy za darmo? Gdzie będzie można wykupić dostęp?

Oficjalna stacja KSW TV to od zawsze jedyne miejsce w jakim legalnie i w jakości hd będziesz mógł obejrzeć stream online a także w telewizji z gali ksw 52. Transmisja w płatnej usłudze ksw ppv będzie dostępna dla osób z kraju ale też tych żyjących poza granicami kraju. Stąd też osoby wyszukujące wzmianek o tym czy podana będzie transmisja live z gali ksw za darmo, informujemy że nadchodząca gala ksw nie będzie transmitowana za free.

Ażeby zakupić możliwość oglądania i dostęp do ksw online trzeba przejść na serwis internetowy internetową ksw tv a także utworzyć konto. Niedługo potem należy wybrać formę płatności jak i walutę (oprócz zł widoczne są także dolary USD, euro EUR ale również funty GBP). Po poprawnym zarejestrowaniu konta a także kupnie zamówienia, użytkownik po krótkiej chwili otrzyma możliwość obejrzenia i dostęp do najbliższej gali ksw emitowanej poprzez ksw tv. Oprócz transmisji online klient ma możliwość w momencie oglądania przewijać transmisję live i włączać pauzę, dlatego nie straci nawet chwili z całego wydarzenia. Dodatkowo wykupując usługę ppv do transmisji online, przez 72 godziny po przeprowadzeniu gali ksw użytkownik może odtworzyć pełną transmisję na żywo.

Lista walk gali KSW 52

Jak już nadmieniliśmy na gali konfrontacji sztuk walki 52 będzie dane zobaczyć aż dziewięć walk w mma w jakich kilka zapowiada się niezwykle atrakcyjnie z uwagi na to, iż wojować będą najwięksi zawodnicy mma należący do ksw. Na konfrontacji sztuk walki 52 stream będzie można śledzić konfrontacje z udziałem takich zawodników jak Mamed czy Scott Askham a w części z zamierzonych konfrontacji stawką będzie pas ksw. Poniżej pokazujemy pełną aktualną listę konfrontacji w mma przewidzianych na gali ksw 52. Artykuł przygotowany w oparciu o stronę https://www.mecze24.pl/mma/ksw-52

Mamed Khalidov – Scott Askham
Salahdine Parnasse – Ivan Buchinger
Damian Janikowski – Szymon Kołecki
Grzegorz Szulakowski – Shamil Musaev
Karolina Owczarz – Aleksandra Rola
Artur Sowiński – Vinicius Bohrer
Michał Michalski – Albert Odzimkowski
TBA – TBA
Michał Włodarek – Srđan Marović
(stan na 18.11.2019)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here